ALFRED ANDERSSON. Olja på duk.

3001913. ALFRED ANDERSSON. Olja på duk.

Motiv från Nissan Halmstad, signerad, 69x106 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 433