SCARAB BEETLE ÖRHÄNGEN.

SCARAB BEETLE ÖRHÄNGEN.
3001868. SCARAB BEETLE ÖRHÄNGEN.

ÖRHÄNGEN, scarab beetle, L. 5.5cm.

Något slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 358