SKÅP, björk, 1900-talets första hälft.

3001717. SKÅP, björk, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 110 cm ca 95 x 45 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 110 cm ca 95 x 45 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 931