BURKAR MED LOCK, 2 st, porslin, Kanton, Kina, 1800/1900-tal.

300166. BURKAR MED LOCK, 2 st, porslin, Kanton, Kina, 1800/1900-tal.

Höjd ca. 9,5 cm.

Tunnformad med obetydligt nagg på invädigt ring.
Cylinderformad med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9,5 cm.

Cylinderformad med spricka.

Antal besök: 658