BERT HÅGE HÄVERÖ. Skärgårdsmotiv, färglitografi, signerad.

300157. BERT HÅGE HÄVERÖ. Skärgårdsmotiv, färglitografi, signerad.

ca 33,5 x 44,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 33,5 x 44,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 000