SMIKBORD, rokokostil, 1900-tal.

300133. SMIKBORD, rokokostil, 1900-tal.

Längd 114, bredd 46, höjd 146 cm
Pall medföljer.

Slitage, stötmärken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall medföljer.

Slitage, stötmärken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 991