SÄNGBORD, ett par, 1800/1900-tal.

30012. SÄNGBORD, ett par, 1800/1900-tal.

Vitmålade, två etage på svarvade ben. Längd 48. bredd 37, höjd 75 cm.

Slitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, senare bemålning.

Antal besök: 1 231