STOLAR, ett par, senempire, 1800-talet mitt.

300091. STOLAR, ett par, senempire, 1800-talet mitt.

Mahogny.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Bruksslitage.

Antal besök: 860