VITRINSKÅP, jugend, 1900-talets första hälft.

300071. VITRINSKÅP, jugend, 1900-talets första hälft.

Med speldosa.
Längd 125, bredd 58, höjd 192,5 cm.

Bruksslitage, släckar, smärre slagmärken samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med speldosa.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 866