SKINNJACKA, barnmodell, Harley-Davidson.

3000709. SKINNJACKA, barnmodell, Harley-Davidson.

Ryggmått 47 cm
Innerärmmått 44 cm.

Bruksskick, ställvis mindre slitage på skinnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggmått 47 cm
Innerärmmått 44 cm.

Antal besök: 601