BYST, marmor, Dante Alighieri.

3000443. BYST, marmor, Dante Alighieri.

Byst föreställande författaren Dante Alighieri.
Indelad i tre löstagbara delar.
Total höjd: Ca 49 cm.

Sockel med nagg. Byst med större nagg baktill samt lagningar runt bas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd: Ca 49 cm.

Antal besök: 978