BURBERRY, paraply, mönstrad textil, trähandtag, 1900-tal, brickmärkt.

3000341. BURBERRY, paraply, mönstrad textil, trähandtag, 1900-tal, brickmärkt.

Längd ca 93 cm.

Slitage, skadad/ej komplett, saknar monteringsdel för trextil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 93 cm.

Antal besök: 1 144