JASON RINGSTED. Soffbord, Dansk design, Danmark, 1950/60-tal.

3000281. JASON RINGSTED. Soffbord, Dansk design, Danmark, 1950/60-tal.

Höjd 55 cm
Längd 124 cm
Bredd 49 cm
Etikettmärkt.

Bruksskick, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm
Längd 124 cm
Bredd 49 cm
Etikettmärkt.

Bruksskick, fläckar, märken.

Antal besök: 1 004