ARMBANDSUR, 18k guld, Eiger Luxe Automatic, 1900-talets mitt.

300020. ARMBANDSUR, 18k guld, Eiger Luxe Automatic, 1900-talets mitt.

Herrur. Automatisk, datum, 25 juveler, diameter 34 mm. Läderarmband. Bruttovikt 43 gram.

Bruksslitage. Repor på glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 357