EN LLOYD VÄVSTOL SMUTSAD LINNEKORG.

2999847. EN LLOYD VÄVSTOL SMUTSAD LINNEKORG.

målad i guld, det gångjärniga locket öppnas till ett urtag för linne, tillverkarens etikett till interiör, 49cm x 32cm x 52cm hög.

repor, märken och slitage i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lawrences Wessex
Antal besök: 428