TEKOPP MED FAT, glas, 1800-tal.

299983. TEKOPP MED FAT, glas, 1800-tal.

Emaljmåleri.
Kopp, höjd ca. 6 cm.
Fat, diameter ca. 11,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emaljmåleri.
Kopp, höjd ca. 6 cm.
Fat, diameter ca. 11,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 148