KOFFERT, metall/trä, 1900-talets första hälft.

299972. KOFFERT, metall/trä, 1900-talets första hälft.

Längd 76, bredd 47, höjd 52 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 855