SATSBORD, 3 delar, rokokostil, sent 1900-tal.

299956. SATSBORD, 3 delar, rokokostil, sent 1900-tal.

Längd 62, bredd 45, höjd 58 cm.

Smärre kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre kantskador.

Antal besök: 304