No 305B Berliet T12 Transport Exceptionnel, kartong längd ca 48,5 cm.
No 388 + 389, Camion Fardier +Remorque Fardier.
No 3500 Toner Gam III.
No 30 Renault
No 91 Renault
No 42 Renault
No 12 Renault
Renault 12 break
No 52 Lancia/Beta.
Smärre slitage, delar delvis lösa i kartonger. Kartonger med skador.
No 3500 Toner Gam III.
No 30 Renault
No 91 Renault
No 42 Renault
No 12 Renault
Renault 12 break
No 52 Lancia/Beta.