ARMBAND, 18k guld med berlock. Tot vikt 10,3 gram.

29994. ARMBAND, 18k guld med berlock. Tot vikt 10,3 gram.

Italienska stämplar.
Berlock i form av fisk med emaljdekor.
Längd ca 18 cm.

Bruksslitage. Fiskberlock med slitage på emalj.

Gör en kostnadsfri värdering!

Italienska stämplar.
Längd ca 18 cm.

Antal besök: 841