BARNBÖCKER, 17 st, 1900-talet.

2999253. BARNBÖCKER, 17 st, 1900-talet.

Elsa Beskow, Tove Jansson, Astrid lindgren, Kalle Anka 1964, Kung Fjalar, en dikt i fem sånger, Johan Ludvig Runeberg, med teckningar av Albert Edelfelt, Ivar Hæggströms boktryckeri 1896. mfl.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 329