SMYCKEN, 5 delar, silver. 1900/2000-tal.

29991. SMYCKEN, 5 delar, silver. 1900/2000-tal.

Armband med bärnsten, Göthe Enköping, inre omkrets ca 18 cm.
Armband, dekor av blommor med markasiter, Victor Jansson LIndesberg, 1951.
Halskedja, längd ca 70 cm.
Halsband, längd ca 44 cm.
Armband, längd ca 18,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halskedja, längd ca 70 cm.
Halsband, längd ca 44 cm.
Armband, längd ca 18,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 842