BYRÅ, 3-lådig, björk, 1900-talets mitt.

299895. BYRÅ, 3-lådig, björk, 1900-talets mitt.

Längd 81, bredd 41, höjd 70 cm.

Bruksslitage samt nyckeln sned.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 524