Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ALFRED GEBAUER. Segelfartyg till havs, olja på duk, signerad, Karlsruhe.
299885. ALFRED GEBAUER. Segelfartyg till havs, olja på duk, signerad, Karlsruhe.
65 x 109 cm.
något krackelerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 109 cm.
något krackelerad.
Göteborgs Auktionsverk
2 193