FIGURIN, porslin, Bing & Gröndahl, signerad Dahl Jensen.

299868. FIGURIN, porslin, Bing & Gröndahl, signerad Dahl Jensen.

Påfågel, längd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Påfågel, längd 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 136