VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
299858. VITRINSKÅP, 1900-tal.

3 hyllplan, längd 80 cm, bredd 37 cm, höjd 140 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
299858. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 000