STOLAR, ett par, så kallade Göteborgsstolar, 1900-tal.

299846. STOLAR, ett par, så kallade Göteborgsstolar, 1900-tal.

Mahogny, lös stoppad och tygklädd sits.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 921