PER GUNNAR THELANDER. Etsning, signerad och numrerad 5/10.

2998087. PER GUNNAR THELANDER. Etsning, signerad och numrerad 5/10.

Mått motiv 26x20 cm, mått med ram 64,5x52 cm.

Ej examinerad ur ram. Sprucket glas.

Per Gunnar Thelander (1936–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 361