GLASBORD, kvadratisk form, 1900-talets tredje fjärdedel.

299798. GLASBORD, kvadratisk form, 1900-talets tredje fjärdedel.

Slipad skiva.
Träben med mässingsdetaljer.
Höjd 56 cm.
Bordsskiva 80,5 x 80,5 cm.

Bruksslitage, mindre avslag på ett hörns undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad skiva.
Träben med mässingsdetaljer.
Höjd 56 cm.
Bordsskiva 80,5 x 80,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 454