STÖVELKNEKTAR. 2 st. Gjutjärn. 1900-tal.

2997908. STÖVELKNEKTAR. 2 st. Gjutjärn. 1900-tal.

Alunda gjuteri. Längd 26 - 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 362