Växjö Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
RYAMATTA, "Blå grotta", 194 x 145 cm, 1950-tal.
299790. RYAMATTA, "Blå grotta", 194 x 145 cm, 1950-tal.
Mörka färger.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mörka färger.
Bruksslitage.
Växjö Auktionskammare
805