GOLVUR, troligen tidigt 1800-tal,.

299784. GOLVUR, troligen tidigt 1800-tal,.

Höjd 210 cm.
Löstagbar huv, originalglas.
Pastischdekor.

Bruksslitage, skador, sekundär bemålning, pendel saknas, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 210 cm.
Löstagbar huv, originalglas.
Pastischdekor.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 241