BORDSLAMPA, mässing samt glas, 1900-talets tredje fjärdedel.

299777. BORDSLAMPA, mässing samt glas, 1900-talets tredje fjärdedel.

I form av elektrifierad fotogenlampa.
Totalhöjd 58 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 58 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 585