299760. MODELLBILAR, ca 40 st, bland annat Corgi, Pilen, Siku, Guiloy, Lesney, Darda, Norev och Polistil samt KATALOGER.
Delvis originalkartonger.
En pärm med diverse bland annat modellbilskatalogen 1900-talets andra hälft.
Bruksslitage, enstaka mindre skador. Kataloger ej examinerade.