MODELLBILAR, ca 40 st, bland annat Corgi, Pilen, Siku, Guiloy, Lesney, Darda, Norev och Polistil samt KATALOGER.

299760. MODELLBILAR, ca 40 st, bland annat Corgi, Pilen, Siku, Guiloy, Lesney, Darda, Norev och Polistil samt KATALOGER.

Delvis originalkartonger.
En pärm med diverse bland annat modellbilskatalogen 1900-talets andra hälft.

Bruksslitage, enstaka mindre skador. Kataloger ej examinerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis originalkartonger.

Antal besök: 1 367