BORDSLAMPA, tenn, Edlunds Silverfabrik, 1929.

299755. BORDSLAMPA, tenn, Edlunds Silverfabrik, 1929.

Höjd inkl skärmhållare ca 42 cm.

Slitage, omfattande bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, omfattande bucklor.

Antal besök: 1 015