BORDSUR, trä och metall, 1900-talets första hälft.

29967. BORDSUR, trä och metall, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 880