SLAGBORD, 1800-tal.

299597. SLAGBORD, 1800-tal.

Med enkla grindar.
Längd 89, bredd 45, höjd 72, total bredd 150 cm.

Slitage, repor, märken och fläckar. Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!
299597. SLAGBORD, 1800-tal.

Med enkla grindar.

Antal besök: 1 575