PINNSTOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft.

299582. PINNSTOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft.

Sits med pressad dekor.

Slitage, Repor och märken. Ställvist blekta. Fläckar. Tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sits med pressad dekor.

Antal besök: 904