VAS, glas, signerad G.W. Schultzberg 1943 EÅ.

2995406. VAS, glas, signerad G.W. Schultzberg 1943 EÅ.

Höjd ca 12 cm, bredd ca 12 cm.
Etsad dekor: segelbåt samt text SSS, 2 pris, 1943.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 231