PAUL HOLSBY. By vid å. Olja på pannå, signerad och daterad -47.

299537. PAUL HOLSBY. By vid å. Olja på pannå, signerad och daterad -47.

61 x 73 cm.

Paul Holsby (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 73 cm.

Paul Holsby (1921–2007)

Antal besök: 1 270