PALL, 1960/70-tal.

PALL, 1960/70-tal.
2995089. PALL, 1960/70-tal.

Pikerad sits, konstskinn, ekstomme.
Höjd 43 cm
Längd 62 cm
Bredd 42 cm.

Bruksskick, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2995089. PALL, 1960/70-tal.

Höjd 43 cm
Längd 62 cm
Bredd 42 cm.

Bruksskick, märken.

Antal besök: 411