299460. BYRÅ, 1800-tal.
299460. BYRÅ, 1800-tal.
Längd 120 bredd 47 höjd 98 cm.
Slitage, skador, färgbortfall. Nyckel till mindre lådor finns. Nyckel till tre större saknas, dock går den existerande nyckel att använda på två större lådor men kärvar.