KARL ANDERSSON & SÖNER. SIDOBORD. Ifhoppfällbart. 1900-talets andra hälft.

2994521. KARL ANDERSSON & SÖNER. SIDOBORD. Ifhoppfällbart. 1900-talets andra hälft.

57 x 57, höjd 55 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 57, höjd 55 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 412