Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
SUNE REHN. "Sylfid", brons, monogramsignerad.
299437. SUNE REHN. "Sylfid", brons, monogramsignerad.
Längd ca 20 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 20 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
3 079