DATOR, "iMac G3", Apple, 19/2000-tal.

2994309. DATOR, "iMac G3", Apple, 19/2000-tal.

Med tillbehör.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Sladd med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillbehör.

Antal besök: 1 355