Arnold Bauhaus Collection, sidobord.

2994081. Arnold Bauhaus Collection, sidobord.

Arnold Bauhaus Collection (L&C Arnold Stendal GmbH), vitlackerad träplatta på förkromad stålram. Märkt med tillverkarens klistermärke.

cca 44 cm x 44 cm x 36 cm.

tecken på slitage. repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

cca 44 cm x 44 cm x 36 cm.

tecken på slitage. repor.

Antal besök: 968