KARMSTOL, 1800-tal.

KARMSTOL, 1800-tal.
299402. KARMSTOL, 1800-tal.

Svärtad med bronserad detaljer.

Lagningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
299402. KARMSTOL, 1800-tal.

Lagningar. Slitage.

Antal besök: 1 238