IGGE KARLSSON. Kvinnoansikte och vit duva. Färglitografi. Signerad.

29939. IGGE KARLSSON. Kvinnoansikte och vit duva. Färglitografi. Signerad.

64 x 47 cm.

Liten spricka i glas, högre övre hörn.

Igge Karlsson (Född 1932)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 47 cm.

Igge Karlsson (Född 1932)

Antal besök: 990