URSULA EKBERG. "Lapporten". Olja på duk, signerad och daterad 1983.

299371. URSULA EKBERG. "Lapporten". Olja på duk, signerad och daterad 1983.

58 x 65 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 65 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 4 632