IVAR GUSTAFSSON. "Ungskär", akvarell, signerad.

299366. IVAR GUSTAFSSON. "Ungskär", akvarell, signerad.

Bildstorlek: 41,5 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 41,5 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Antal besök: 3 822